Güneş Demirel - Şimdi Benimsin PDF İndir
Güneş Demirel – Şimdi Benimsin PDF İndir
Kitap Tanıtım
Kitabı İndir

Güneş Demirel – Şimdi Benimsin

Başlıktan da anlayacağınız gibi, Güneş Demirel’ in Şimdi Benimsin eserinden bahsetmek istiyorum. 2015 yılında Ephesus Yayınları tarafından piyasaya sürülmüş bir eser. Aşk romanlarından hoşlananlar için güzel bir eser.

Kitabın içeriğinden bahsetmemi isterseniz. Aile özlemi duyan Elif’ in, yeni ailesiyle hissettiği huzurun doğurduğu aşk, Fırat’ ınki ise, kendini ispat etmek için başlattığı ama içten içe kıskanarak büyüttüğü bir aşk. İşte romanın iki karakterinin birbirine duyduğu aşkın kısa bir özeti. Aşkları, günden güne, nefretten önce alışkanlığa daha sonra da vazgeçilmezliğe doğru ilerler. Peki sonra ne oluyor dersiniz. Bunun için kitabı alıp bir an önce okumanız lazım. Ama merak etmeyin bir solukta okuyacağınız güzel ve kaliteli bir eser olmuş. Kendim eseri beğenmemin yanında, yorumları okuduğumda, kitabın çok beğenildiğini de görüyorum.

Günümüzde Türkiye kitap okuyanların sayısı oldukça artmıştır. Ama ben her zaman söylüyorum. Beğendiğiniz türde kitapları, bu kitapların yazarlarını kitapları almadan önce araştırarak bilgi sahibi olun. Her yazılan kitap güzel olacak diye bir şey yok. Ama Güneş Demirel – şimdi benimsin adlı eser gayet başarılı olmuş, sıkılmadan oyuncağınız, akıcı bir dille yazılmış bir eser. Yalnız söylemem gerekir diye düşünüyorum, ben beğendim ama internetten kitabın yorumlarına baktığımda sonunu beğenmeyenler olmuş. Fakat ben öyle düşünmüyorum. Okunası bir eser olmuş. Güneş Demirel’ i tebrik etmek isterim.

ETİKETLER:

Yorumlar

  • Özlem

    Bu kitabın tam halimi ben indiremedim eskiden site daha kolay daha anlasilirdi

  • nehir

    bi kitap indiremiyorum site çok karışık eski sistem daha iyiydi

  • nazli

    kitabı indiremiyorum. yardımcı olur musunuz? site eskiden daha anlaşılırdı

Facebook Yorumları

Online Kitap Okuma Sitesi Kitapevi.Org

Kitapevi.Org Online Pdf E-Kitap Okuma sitesi

Kitapevi.Org