Picture4
Pike Takımları İle Odanıza Yeni Bir Soluk Katın
Pdf E-Kitap

Bir yatak odasının olmazsa olmazı, nevresim takımları ve yatak örtüleridir, ancak güneş kendini göstermeye başlayınca, kalın yorganların yerini incecik pikeler almaya başlar. Sıcak yaz gecelerinde üzerinde kalın bir yorgan ile uyumayı kim ister ki? Pikelerin sıradan görüntüsü, yatak örtüsünün sürekli o ince pikelerin üzerinden kayması, pike çarşaf uyumsuzlukları özellikle kadınların en sevimsiz bulduğu detayların başında gelir, fakat bu serzenişler artık geride kaldı! Ev tekstili sektörüne yeni bir soluk getiren Peri Tozu Home, hiçbir yerde bulamayacağınız pike takımları çeşitliliği ve uygun pike takımı fiyatları ile derdinize derman oluyor.

Picture4Söz konusu bahar ve yaz dönemi olunca, yorganlar ve çarşaf takımları yerini pike takımları ile değiştiriyor, ancak pike takımları her yerde kolay kolay bulunan bir ev tekstili ürünü değil maalesef. Tek başına satılan pikeler, odasında ve nevresim takımında uyumsuzluktan hoşlanmayanlar için küçük bir dert halini alabiliyor. Ayrıca yıllardır her yerde görmeye alıştığımız klasik pike modelleri de yatak odalarında sağlanan düzende sırıtıyor, ama artık böyle şeyler için dertlenmeye bir son verebilirsiniz.

Peri Tozu Home’un pike takımları kategorisinde bulunan birbirinden farklı pike takımı modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Marine desenli pike takımları, çiçekli pike takımları, dantel pike takımları gibi oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Peri Tozu Home pike takımı fiyatları da oldukça ekonomik. Açılışa özel %50 indirim avantajları ile sunulan pike takımları fiyatları başka hiçbir yerde bulamayacağınız fırsatlarla sizi bekliyor. Dilerseniz çift kişilik dilerseniz de tek kişilik pike takımı modellerini bir arada bulabilir, aralarından zevkinize ve tarzınıza göre en uygun olanını seçebilirsiniz. Sadece görsel açıdan değil, kalitesi bakımından da dikkatleri üzerine toplayan pike takımları, %100 pamuktan oluşuyor. Hem şık hem de kaliteli bir pike takımına sahip olmak istiyorsanız, bu fırsatı sakın kaçırmayın!

ETİKETLER:

Yorumlar

Facebook Yorumları

Online Kitap Okuma Sitesi Kitapevi.Org

Kitapevi.Org Online Pdf E-Kitap Okuma sitesi

Kitapevi.Org